Telefon kontaktowy
+ (48) 609-013-614
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota

Kim jest Fizjoterapeuta?

Fizjoterapeuta posiada odpowiednią wiedzę medyczną za równo teoretyczną jak i praktyczną zdobywaną w trakcie studiów a następnie podczas szkoleń i kursów zawodowych. To osoba, która jest ekspertem w diagnozowaniu i leczeniu urazów, przepisywaniu ćwiczeń, zapobieganiu urazom, rehabilitacji i wielu innych dziedzinach zdrowia oraz sportu.

Co mam ze sobą zabrać na konsultację?

Bądź przygotowany aby rozmawiać o swojej wcześniejszej historii medycznej lub chirurgicznej. Jeśli posiadasz istotne wyniki badań w tym: RTG, USG, MRI, TK to weź je ze sobą.

Dodatkowo dobry humor i chęć współpracy.

Ile wizyt będę potrzebować?

Liczba zabiegów będzie się różnić w zależności od problemu i osoby, która przychodzi na konsultację i dalsze leczenie. Po dokładnej ocenie omówiony zostanie plan jak i poszczególne cele leczenia.

W co powinienem się ubrać na wizytę?

Najlepszym rozwiązaniem jest wygodny strój np: sportowy. Szczególnie przydatne podczas leczenia takich problemów jak dolegliwości w obrębie kręgosłupa, stawów kolanowych, stawów barkowych.

Czy potrzebuję skierowanie od lekarza?

Nie jest ono konieczne. Fizjoterapeuci z tytułem magistra mogą oceniać i leczyć pacjenta bez skierowania od lekarza. Jednakże jeśli je posiadasz przynieś na pierwszą konsultację / wizytę. Będzie ono szczególnie potrzebne jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Jakie rodzaje ubezpieczenia zdrowotnego akceptuje gabinet?

Obecnie gabinet nie akceptuje żadnych ubezpieczeń zdrowotnych.

Gabinet otwarty jest w dni robocze: pon, wt, pt w godzinach 16:00-20:00. W weekendy gabinet jest otwarty w soboty w godzinach 10-15.

Możesz to zrobić kontaktując się bezpośrednio pod numerem +48 609 013 614 lub pisząc na adres e-mail gabinetu: kontakt@fizjohealthcare.pl. Dodatkowo możesz tego dokonać za pośrednictwem serwisu "Booksy", w którym dokonano rezerwacji wizyty.

Proszę pamiętać o terminach odwołania i zmiany wizyty zgodnie z §7 pkt 8-11 regulaminu gabinetu dostępnego na stronie www.fizjohealthcare.pl/regulamin/.

Najlepiej umówić się za pomocą przycisku umów wizytę na górze strony. W przypadku gdy on nie działa prosimy o kontakt w celu umówienia się telefonicznie lub na adres e-mail: kontakt@fizjohealthcare.pl

Zasady umówienia się na wizytę online opisane są w §7 pkt 15,16 regulaminu.
Zasady dotycące płatności za w/w usługę opisane są w §8 pkt 3 regulaminu.

W takiej sytuacji pacjent zostanie przyjęty na zasadach zgodnych z §4 pkt 3 regulaminu gabinetu.

W chwili obecnej przyjmujemy 3 formy płatności określone §8 regulaminu.
1. Gotówka,
2. Płatność kartą,
3. BLIK (bezgotówkowo).

Podejmuję się leczenia pacjentów w szerokim zakresie schorzeń. Odwiedź zakładkę usług, aby zapoznać się z dokładnymi informacjami w tym zakresie.

Po każdej wizycie Pacjent na życzenie może otrzymać fakturę. Niezbędne będzie posiadanie przy sobie danych do jej wystawienia.
Fakturę Pacjent może uzyskać w wersji papierowej lub elektronicznej na wskazany przez pacjenta adres e-mail.

Wyślij wiadomość

W przypadku dodatkowych pytań związanych z fizjoterapią lub usługami gabinetu zachęcam do zadania ich za pomocą poniższego formularza bądź bezpośrednio w kontakcie telefonicznym. Twoja wiadomość zostanie wysłana bezpośrednio do mnie i odpowiem tak szybko jak to możliwe.